Výuka náboženství v Kunčicích v roce 2018/2019

Vážení rodiče,

Na naší Zákládní škole v Kunčicích od 4. září 2018 se bude opět učit náboženství. Děti budete moct přihlásit u katechetky pí. Mgr. Dany Malkové. Přihlásit můžete i nepokřtěné školáky.

NÁBIDKA VÝUKY NÁBOŽENSTVÍ NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE
V KUNČICÍCH POD ONDŘEJNÍKEM V ROCE 2018/2019

Milí rodiče,

pro vaše dítě bude 1. září velkým mezníkem, začne chodit do školy. Bude zde poznávat tolik nových a důležitých věcí tohoto světa. Nabízíme vám také možnost přihlásit vaše ditě k výuce náboženství, kde se seznámi se základy křesťanství, s obsahem Bible a se zásadami křesťanského života.

Pokud je vaše dítě pokřtěno, využijte této nabídky, která mu pomůže ve společenství svých vrstevníků pozitivně vytvářet vztah k sobě samému, ke světu, k druhým, ale hlavně k Bohu. Přhlásit můžete své dítě, i pokud nebylo ještě pokřtěno.

Náboženství se bude vyučovat jako v lonském roce a to od pondělí 3. září na Základní škole v Kunčicích pod Ondřejníkem.

P. Dr. Mariusz Roszewski, farář

Mgr. Dana Malkova, katechetka

PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ 2019

NEDĚLE 26. KVĚTNA V 9.30 HOD.

V neděli 9. prosince při mši sv. v 9.30 hod. ve farním kostele sv. Maří Magdalény v Kunčicích pod Ondřejníkem budou předány medailky Panny Marie dětem, které se připravují na První svaté přijímání v roce 2019.